Komunikat dotyczący obostrzeń

Szanowni Państwo,
Zgodnie z opublikowanym wieczorem przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów rozporządzeniem wprowadzającym nowe zasady bezpieczeństwa od soboty 27 marca, które obowiązywać będą do 9 kwietnia 2021 roku informujemy, że w podanym okresie działalność obiektów sportowych, w tym tenisowych zostanie ograniczona wyłącznie do sportu zawodowego. Wszelkie dozwolone wydarzenia sportowe będą mogły się odbywać bez udziału publiczności.
Oznacza to, poza obowiązującymi dotychczasowymi ograniczeniami, wstrzymanie organizacji turniejów Tenis 10, WTK, OTK i współzawodnictwa w kategoriach młodzieżowych we wskazanym okresie czasu. Dozwolona będzie tylko organizacja i gra w turniejach OTK w kategorii Kobiet i Mężczyzn oraz w turniejach międzynarodowych mających miejsce w naszym kraju. Tenis amatorski, pozostaje nadal całkowicie zawieszony do dn. 09. kwietnia bez względu na rodzaj posiadanej licencji.
Nadal są dozwolone treningi zawodników jedynie będących członkami Kadr Narodowych i tylko z aktualnymi licencjami PZT.
We wskazanym czasie wstrzymuje się możliwość treningów dzieci w kategorii „Tenis 10” oraz zawodników w starszych kategoriach młodzieżowych nie będących członkami Kadry Narodowej PZT. Przypominamy, że wymagane jest bezwzględne przestrzeganie aktualnych procedur i zasad bezpieczeństwa rekomendowanych przez PZT. Między innymi dotyczące liczby osób mogących brać udział w treningu (max. 4 + trener) oraz podstawowych zasad higieny i dystansu społecznego.
Jeszcze raz uprzejmie prosimy o bezwzględne przestrzeganie aktualnych zasad i procedur bezpieczeństwa rekomendowanych przez PZT. Czas pandemii COVID-19 jest dla nas wszystkich trudnym wyzwaniem. Jesteśmy pewni, że wspólnie mu sprostamy. Bądźmy odpowiedzialni i wytrwali.
Życzymy Państwu dużo zdrowia i pogody ducha w tym trudnym czasie.
Polski Związek Tenisowy

Odkryj pasję tenisa i graj razem z nami...

Dowiedz się więcej
 

Nasz adres

Wojewódzki Związek Tenisowy w Lublinie

ul. Filaretów 44

20-609 Lublin

Numer konta BNP Paribas
14 1600 1462 1829 9420 2000 0001

 

 

Dane

KRS 0000062215

NIP 9462261337

Regon 431242637

 

Napisz do nas

wztlublin@gmail.com

 

© 2022, Krzysztof Lenart Wojewódzki Związek Tenisowy Lublin. All rights reserved.

Search